STYLOVÉ PROSTORY PRO FIREMNÍ AKCE A OSLAVY

SHÁNÍTE ORIGINÁLNÍ PROSTOR PRO USPOŘÁDÁNÍ FIREMNÍ AKCE, VEČÍRKU, 

TEAMBUILDINGU, ŠKOLENÍ ČI RODINNÉ OSLAVY? 

HOŘICKÁ VINÁRNA, NACHÁZEJÍCÍ SE V KAMENNÉM SKLÍPKU PŘÍMO UPROSTŘED MĚSTA, NABÍZÍ MOŽNOST PRONÁJMU UNIKÁTNÍCH PROSTOR S KAPACITOU AŽ 70 OSOB.
NA PŘÁNÍ VÁM VYTVOŘÍME INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU A RÁDI VÁM POMŮŽEME S PŘÍPRAVAMI VAŠÍ AKCE.

NABÍZÍME: ŠIROKÝ VÝBĚR MORAVSKÝCH VÍN, KVALITNÍ ALKOHOL, EXKLUZIVNÍ NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE, VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ, STUDENÝ A TEPLÝ RAUT A MNOHO DALŠÍCH SLUŽEB

CENÍK PRONÁJMU HOŘICKÉ VINÁRNY

PRONÁJEM PROSTORU „POSTARÁME SE“   2 900 ,- Kč  

Dle Vašich požadavků zajistíme alkoholické i nealkoholické nápoje, zařídíme teplý i studený raut, prostřeme slavnostní tabuli a po celou dobu trvání akce se o Vás bude starat příjemná obsluha, která za Vás na konci vše uklidí. Prostory vinárny budou pro veřejnost zcela uzavřené a Vás tak nebude nikdo rušit. 

PRONÁJEM PROSTORU „PŘINES SI SÁM“   9 900,- Kč 

Jedná se o pronájem prostoru, kdy alkoholické i nealkoholické nápoje (případně i občerstvení) si zajistí zákazník sám. Po dobu trvání Vaší akce Vám bude k dispozici obsluha, kterou bude možné požádat o cokoli z našeho standardního sortimentu. Cena pronájmu zahrnuje: pronájem prostor, zapůjčení skla a dalšího inventáře, spotřebovanou elektřinu a vodu, obsluhu – která bude zajišťovat debaras a bude připravena servírovat cokoli z našeho sortimentu a závěrečný úklid. Prostory vinárny budou pro veřejnost zcela uzavřené a Vás tak nebude nikdo rušit.

REZERVACE STOLU ZDARMA 

Pokud se rozhodnete u nás oslavit narozeniny nebo si přejete jen tak posedět s přáteli či kolegy, rádi Vám u nás rezervujeme stůl. V takovém případě zůstává vinárna pro veřejnost i nadále otevřená. Rezervace stolu je možná pouze během standardní otevírací doby.

V případě zájmu o pronájem Hořické vinárny nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 722 20 60 60 nebo na emailové adrese info@horickavinarna.cz. Ceník pronájmu je pouze orientační a výsledná cena se může lišit na základě Vašich požadavků.

Délka pronájmu max. 10 hodin. V případě zájmu o delší pronájem Vám bude vytvořena individuální kalkulace.

Uvedené ceny pronájmu jsou bez DPH.